Grupy modlitwy

aby wyświetlić Grupy kliknij na napis na drzwiach jednej z cel

 

 Święci

 

 Błogosławieni

 

 Gr. cierpienia

Wszystkie grupy

   

Archiwum informacji

III Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli Bożego Miłosierdzia

Fotoreportaż Apostolatu Ratunku Konającym z III Ogólnopolskiej Pielgrzymki Czcicieli Bożego Miłosierdzia, Niedziela, 21 sierpnia 2016.

  • DSC_0573a
  • DSC_0576a
  • DSC_0578a

Nowa wersja strony

Dnia 26.04. A.D.2014 w wigilię święta Bożego Miłosierdzia i kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII została przeniesiona i scalona strona internetowa Apostolatu Ratunku Konającym ze stroną internetową Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, Łagiewniki: www.milosierdzie.pl.

 

Fotoreportaż pierwszej DROGI KRZYŻOWEJ Apostolatu Ratunku Konającym

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'plugins/content/sige/plugin_sige/showthumb.php?img=/images/droga_krzyzowa_2014/resizedimages/DSC_1665a.JPG&width=140&height=140&quality=80&ratio=0&crop=1&crop_factor=40&thumbdetail=0'
There was a problem loading image 'plugins/content/sige/plugin_sige/showthumb.php?img=/images/droga_krzyzowa_2014/resizedimages/DSC_1667a.JPG&width=140&height=140&quality=80&ratio=0&crop=1&crop_factor=40&thumbdetail=0'
There was a problem loading image 'plugins/content/sige/plugin_sige/showthumb.php?img=/images/droga_krzyzowa_2014/resizedimages/DSC_1673a.JPG&width=140&height=140&quality=80&ratio=0&crop=1&crop_factor=40&thumbdetail=0'

SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, DNIA 17.03. A.D.2014

  • DSC_1665a
  • DSC_1667a
  • DSC_1673a

Pierwsza Msza św. w Bazylice

Dnia 5 listopada A.D. 2013, po rezygnacji z wcześniejszych ustaleń nowych władz Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia i za ponowną zgodą i pomocą ks. biskupa Jana Zająca, pierwszego Kustosza Sanktuarium Bożego Miłosierdzia została odprawiona pierwsza Msza św. w intencji wszystkich konających w Bazylice Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Msza św. została przeniesiona na pierwsze wtorki miesiąca na godz. 18.00. Mszę świętą poprzedza półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji konających i w intencji dusz czyśćcowych przygotowana przez Koordynatorki i uczestników Apostolatu Ratunku Konającym.

Pierwsza Msza św. w Kaplicy

Dnia 3 sierpnia A.D.2013, została odprawiona pierwsza Msza św. w Kaplicy sióstr Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w intencji wszystkich konających.

Po otrzymanej zgodzie od Ks. biskupa Jana Zająca, Kustosza Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i w porozumieniu z s. Łukaszą, Przełożoną Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Krakowie - uzyskaliśmy pozwolenie na odprawianie Mszy św. w pierwsze środy miesiąca w intencji wszystkich konających. Mszę świętą poprzedza półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji konających i w intencji dusz czyśćcowych przygotowana przez Koordynatorki i uczestników Apostolatu Ratunku Konającym.

Drugi etap Dzieła

Dnia 8 maja A.D.2013, w święto św. Stanisława, biskupa i meczennika, zakończyliśmy pierwszy etap, zebrawszy minimum zgłoszeń tj. ok. 2300 modlących się w strefach czasowych, pozwalajacy na uruchomienie drugiego etapu, czyli podania numeru telefonu na ktory można wysyłac sms z podaniem imienia osoby konającej. Numer telefonu:

505 060 205

" Miłosierdzie Jego nad wszystkie dzieła Jego"

Pierwszy etap Dzieła

Dnia 22 lutego A.D. 2013, po wielu miesiącach modlitw, postów i rozmów wraz ze Zgromadzeniem Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia uruchomiliśmy pierwszy etap zapisywania się do Dzieła: sms-owej Koronki za Konających.  Naszym wspólnym celem jest wyproszenie łaski miłosierdzia wobec konających, przekazanej w obietnicy św. s. Faustynie Kowalskiej (por. Dzienniczek 811).

Początek

 
***
Dlaczego podejmujemy się
Dzieł
Apostolatu Ratunku Konającym (ARKa)?

 

1. Dlatego, że chcemy ratować dusze w godzinie śmierci wypraszając im ufność w Boże Miłosierdzie.

2. Dlatego, że chcemy wynagradzać modlitwą i postem Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy konających.

3. Dlatego, że każda dusza potrzebuje Bożego Miłosierdzia.

4. I dlatego, że każdy z nas już dziś pamiętając o konających wynagradza Panu Jezusowi za samego siebie.

Zmarli objęci modlitwą Apostolatu Ratunku Konającym

   

Modlitewnik  

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem modlitewnika, zadzwoń pod nr tel.
603 135 925 
lub 880 503 549
   

Motto ARKi  

Na chwałę Bożego Miłosierdzia i na ratunek wszystkich dusz!

   

Menu Straż  

   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach