Dziesięć lat adoracji Apostolatu Ratunku Konającym ARKa

W 2023 roku minęło dziesięć lat, jak Apostolat Ratunku Konającym ARKa w każdy pierwszy piątek miesiąca podejmuje całodobową adorację w Kaplicy Wieczystej Adoracji przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Podczas tych adoracji modlimy się za konających, upraszając im łaskę na godzinę śmierci. Białe kamizelki z napisem „Apostolat Ratunku Konającym” są znakiem zanoszonej w Kaplicy Wieczystej Adoracji modlitwy i zachętą dla innych nawiedzających to miejsce do podejmowania walki o każdą duszę.

W dniach 3 – 5 września 2023 roku dziękowaliśmy za ten czas wiernego trwania na modlitwie. Każdego dnia spotkanie modlitewne rozpoczynaliśmy o godz. 16.30 w jednej z kaplic w dolnej Bazylice, a kończyliśmy Mszą Świętą o godz. 18 w Bazylice Miłosierdzia Bożego.

Dziękowaliśmy też za możliwość łączności on – line i wspólnej intencji modlitwy w różnych miejscach kraju i całego świata.

Na zakończenie ks. Ryszard Świder, opiekun ARKi, oraz koordynatorka Adoracji Barbara Grabowska życzyli uczestnikom, by ARKa trwała w ratowaniu dusz na wieczność aż do skończenia świata.